Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Z życia miasta »
Kupno mieszkania na Nowym Mieście- czy warto? Prosze o pomoc,
Artykuły:
0
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 10:40  
Witam, zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w wiezowcu przy ulicy Pelczara (obok Tesco), cena 255 tys, 64m w stanie wlasciwie do zamieszkania. Nie jestem z Rzeszowa, dlatego chciałabym się dowiedzieć czy to dobra oferta, chodzi mi zarówno o same bloki jak i o lokalizację- czy jest bezpiecznie itd. Po prostu czy warto kupowac tam mieszkanie, z zamiarem mieszkania przez kilka lat a nastepnie sprzedazy. Bardzo prosze o opinie, beda mi bardzo pomocne :)
Z gory wielki dzieki!

Prywatna wiadomość 

~Mikael
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 12:19  
Daj spokój... Nowe Miasto ma zagęszczenie ludności 15 000 osób na kilometr kwadratowy. Średnia dla Rzeszowa to 1500. Nie jest tam bardzo bezpiecznie, to największe osiedle bloków w mieście. Są oczywiście gorsze i bardziej niebezpieczne osiedla od Nowego Miasta ale za 255 000 zł to możesz kupić sobie mieszkanie o takim metrażu na nowym osiedlu niskich bloków z garażem. Jedyna zaleta Nowego Miasta to że wszędzie jest blisko. Tylko pytanie czy 5 min do centrum z Nowego Miasta to tak dużo więcej niż 15 min ze Staroniwy czy Wilkowyi, Pobitna? Nie sądzę...

~Anonimowy
ff
Wysłany: 14 Wrz 2011r. 13:11  
Mikael ma rację, jak na wieżowiec to trochę drogo, lokalizacja robi cenę, ale czy warto?

~~Catari
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 10:10  
Du?o ?adniejsze mieszkania znajdziecie na Kotuli (fakt, ?e dro?sze, ale standard zupe?nie inny - http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-rzeszow,ul-franciszka-kotuli.html

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 11 Paź 2014r. 15:58  
Wedlug mnie to dysyc wysoka cena, tym bardziej w porownaniu z wiekszymi miastami. Moj brat wyjechal na studia do Lodzi i teraz, gdy ma juz stala prace to postanowil, ?e kupi sobie tam mieszkanie. Z tego co wiem to niewiele wyzsza cene mozna by juz tam sobie pozwolic na super polozone apartamenty Lodz to w dodatku miasto w centraalnej Polsce, wiec wedlug mnie ta cena jak na mieszkanie w bloku jest naprawde mocno zawyzona

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Z życia miasta »