Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » NASZ SERWIS I FORUM » Konkursy »
Nowy Temat Odpowiedz
Konkurs świąteczny,
Posty: 41
Artykuły:
0
Dołączył: 31 Lip 2010r.
Skąd:

Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 20:37  
Cytuj
Niewątpliwie każdy z nas ma za sobą prezent podarowany lub otrzymany, który okazał się kompletnym niewypałem. Wybór podarunku dla bliskich nam osób, to jedno z najtrudniejszych, oprócz zabicia karpia, świątecznych zadań. Zazwyczaj oryginalność jest czasochłonna, a w dzisiejszym, zabieganym świecie, zwyczajnie nas na to nie stać i wybieramy drogę na skróty, nudne skróty, jak perfumy czy krawat.

Na szczęście z pomocą przychodzi nam magicbox, emitent pakietów prezentowych. Pakiety zdobywają w naszym kraju coraz większą popularność, ich innowacyjność sprawiła, że stały się bardzo trendy. Prezenty w formie przeżyć, bo na tej idei opierają się pakiety prezentowe, są łatwo i szybko dostępne w sklepie internetowym.

Pakiet prezentowy magicbox składa się z eleganckiego pudełka w którym znajduje się katalog zawierający kilkadziesiąt atrakcji i voucher, za pomocą którego obdarowana osoba zapłaci za wybraną atrakcję. Jest to nadzwyczaj proste w obsłudze, a dodatkowym atutem jest ważność prezentu, która wynosi aż 12 miesięcy od daty zakupu. W tym roku pod choinkę możemy położyć Dawkę Emocji (ponad 60 atrakcji) – dla niego i Dawkę Relaksu (ponad 100 atrakcji) – dla niej. Główną zaletą pakietów prezentowych magicbox jest to, że nareszcie to osoba obdarowana ma możliwość ostatecznego wyboru, a osoba kupująca ma gwarancję, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Realizuj marzenia na www.magic-box.pl


KONKURS !

U nas do wygrania dwa dwa pakiety. Dawka Emocji lub Dawka Relaksu do wyboru. Aby wziąć udział w konkursie napisz na moje PW odpowiedź na pytanie:
"Dlaczego pakiety prezentowe magicbox są oryginalną alternatywą dla tradycyjnych prezentów pod choinkę?". Zakończenie konkursu 19 grudnia.


Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 22:27  
Cytuj
Zwycięzcy:

- paolka
- kosiek101

Wysłane PW z prośbą o adresy

gratulacje !

Zwycięskie teksty:


Ponieważ dzięki pakietom prezentowym magicbox nie można nie trafić w gusta danej osoby. Z pakietu możliwości dana osoba zawsze wybierze przynajmniej jedną, która sprawi jej przyjemność i obdarzy ją ogromem emocji, przyjemności, lub adrenaliny. Kolejną zaletą jest to iż nie musimy "przejmować się czasem", pakiet jest ważny przez 12 miesięcy czyli przez cały rok!!NA pewno osoba obdarowana prezentem chocby była najbardziej zapracowaną osobą na świecie w ciagu 365 dni znajdzie 1 dzień, kiedy bedzie mogła sie oddać chwilom absolutnej przyjemności, relaksu i odprężenia.


A-trakcyjne
B-ombowe
C-iekawe
D-obre
E-leganckie
F-antastyczne
G-enialne
H-ojne
I-ntrygujące
J-edyne
K-kolorowe
L-ubiane
Ł-adne
M-odne
N-ajlepsze
O-ryginalne
P-piękne
R-ewelacyjne
S-entymentalne
T-aneczne
U-wydatnione
W-spaniałe
Z-dumiewające

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » NASZ SERWIS I FORUM » Konkursy »