Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Przybyszówka »
Zapraszam na wybory,
Artykuły:
0
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:38  
Czy nie masz dość odwiecznej walki o „stołki” zamiast o rozwój miasta? Czy nie masz poczucia, że kampania wyborcza to nic innego jak mydlenie ludziom oczu? Skończmy z tym raz na zawsze! Nie dajmy się zahipnotyzować ładnymi spotami wyborczymi, toną ulotek w skrzynkach czy z pięknie prezentowanymi dokonaniami obecnych radnych, które nie mają realnego wpływu na życie mieszkańców.

Odetnijmy w końcu grubą linią ludzi, którzy starują z politycznych pobudek od ludzi, który startują, bo mają wiedzę i chcą ją spożytkować jak najefektywniej z korzyścią dla miasta.

Nie pozwólcie by do władzy doszli Ci sami ludzi, którzy przez lata kadencji woleli faworyzować ludzi, których interes własny był ważniejszy od interesu mieszkańców.

Twój głos liczy się bardziej niż może Ci się wydawać. Nie zmarnuj danej Ci szansy. Pozwól bym mógł godnie reprezentować to miasto i jego mieszkańców, bo należy pamiętać, że drogi w tej całej rozgrywce powinien zawsze pozostać wyborca.

Dla chętnych przygotowałem prezentację, którą znajdziecie na mojej stronie http://wojciechfurtak.pl która dość dosadnie pokazuje jak nieudolnie sprawowana była władza przez ostanie lata.

Pozdrawiam i zapraszam 21 listopada na wybory.

Prywatna wiadomość 

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 16:36  
Przekonałeś mnie.
Zagłosuje na Ferenca :)

PS:
Zastanawiam się czy odpowiedzieć we wszystkich jego tematach czy powinienem jednak napisać tylko w na swoim osiedlu... EH nie chce mi się już odnajdywać zostaje tutaj...

NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Przybyszówka »