Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Zalesie »
Dni Osiedla Zalesie 2010,
Artykuły:
0

Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 28 Maj 2010r. 13:20  
Rada Osiedla Zalesie ,Radny Miasta Rzeszowa Mirosław Kwaśniak oraz Szkoła Podstawowa Nr 24 serecznie zapraszają na Dni Osiedla Zalesie , które odbędą się w dniu 19.06.2010r.( sobota ) w Parku przy ulicy Wieniawskiego.

W programie przewidziano wiele różnych atrakcji dla dziecioraz dorosłych. Od godz. 19.00 zabawa taneczna gra Zespół muzyczny ATEX.

Całkowity dochód z w/w imprezy zostanie przekazany na pomoc charytatywną najbardziej potrzebującym dzieciom z Osiedla.

Serdecznie zapraszamy
Przwewodniczący Rady Osiedla Zalesie
Dariusz Ferenc

Źródło: Osiedle Zalesie - Rzeszów

[color=brown][center][b]Rzeszowska Platforma Internetowa www.MiastoRzeszow.pl[/b][/center][/color]
Prywatna wiadomość 

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 28 Maj 2010r. 21:47  
CYTAT ("Informator")
w Parku przy ulicy Wieniawskiego.

haha, moja ulica.! ^^ Ale gdzie ten park to mówiąc szczerze nie mam pojęcia, taka ta ulica długa..

~Anonimowy
ff
Wysłany: 28 Maj 2010r. 22:44  
CYTAT ("madzia666")
haha, moja ulica.! ^^ Ale gdzie ten park to mówiąc szczerze nie mam pojęcia, taka ta ulica długa..

Na Zalesiu jest chyba tylko jeden taki park (w pobliżu pętli autobusowej).

NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Zalesie »