Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » ZAKUPY, ZDROWIE, URODA... » Moda »
Jeansy + półbuty? :),
Artykuły:
0

Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 12:34  
Nie wiem czy faceci się wstydzą pisać w tym dziale, czy co, ale zacznę.

Strój do spotkań z klientami na stopie niemal koleżeńskiej, czyli jeansy + jakieś casualowe pantofle. Ma się nadawać też na jakiś lepsiejszy clubbing i codzienny moving-out typu uczelnia

Lee Macky: http://www.alleg(...)l32.html

a do tego Asos:

http://www.asos.(...)lr=Brown

lub:

http://www.asos.(...)lr=Black

Koszulę pomijam, bo to już bardziej indywidualna sprawa, ale oczywiście slim ;)
Wszystko zwieńczyć ma lniana, lekka marynarka z Reserved, seria City Longue, oczywiście kroju slim, 2 obniżone guziki - 1 rozcięcie z tyłu. Bardzo ciemno-szara.
Co Panie/Panowie na to? :)

Religion is no fun. Religion endangers the life and happiness of millions. It must stop. We appeal in particular to the youth of today: [b]STOP THE MADNESS![/b] There are better things in life.
Prywatna wiadomość 

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 12:56  
Dla mnie takie połączenie jest ok. Jak jest okazja (w moim wieku jest ich jeszcze niewiele) to warto tak się ubrać. ;)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 12:57  
Jakie konkretnie okazje masz na myśli?

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 13:03  
Chodzę jeszcze do szkoły, a więc pozostają mi jedynie jakieś 18stki, spotkania ze znajomymi (zależy w jakim miejscu) albo imprezy rodzinne :mrgreen: . Czasami mamy jakieś spotkanie gdzie koszulka/bluza + jeansy + adidasy (dla mnie strój codzienny) albo garnitur nie pasuje i trzeba założyć coś pomiędzy jednym a drugim. Dla mnie to właśnie takie połączenie jak w tym temacie.

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 13:15  
Ah, no to tak jak mój obecny powiedzmy, choć może nie do końca bo ja u góry koszula z pagonami od zebry, buty i spodnie od wranglera ;) ew. skórzane trampki Converse. Czas niestety coś lepszego włożyć. Ciekaw jestem wypowiedzi Pań odnośnie tego kompletu z 1 postu :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 13:39  
hm, mi się bardzo podobają takie zestawy ;-) nie preferuję aż takich dużych nosków w butach dla mężczyzn, bo dla panów z dużym rozmiarem wygląda to komicznie. przedłużają optycznie jeszcze bardziej te swoje stópencje :P
lubię, gdy mężczyzna ubiera się elegancko, ale na co dzień trzeba znaleźć bardziej "luźne" rozwiązania :) typu właśnie jeansy, marynarka, półbuty :)
i oczywiście, wszystko nie musi być firmowe, ważne by było dobrej jakości :) metka o niczym nie świadczy

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 13:41  
Może koleżanka zaproponuje inne obuwie w takim przedziale cenowym? Noski właśnie troszkę też mi się zdawały przydługie (mam UK8), ale zawsze można obrócić to w atut a`la 13 posterunek, czyli im większa stopa... :P

Czyli ogólnie zestaw ok? :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 13:55  
średnio znam się na cenie butów męskich :D prędzej jeżeli chodzi o damskie szpilki itd. :) w każdym bądź razie na pewno podobają mi się męskie buciki z takimi jakby zaszewkami:
Obrazek
zdjęcie naprawdę przykładowe. na sezon letni firma ryłko miała mnóstwo podobnych bucików :) bardzo eleganckich, z różnymi noskami - okrągłymi, dłuższymi itd.
teraz podoba mi się także kolekcja firmy wojas, tam proponują buciki z wyższą cholewką, ale nie wyglądające komicznie :D (ale oczywiście na wiosnę/lato to średnie rozwiązanie)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 14:06  
Uu, to ja wolę coś gładkiego bardziej. Prostota rox! Ale ładne tak czy siak ;)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Maj 2010r. 14:50  
wiadomo, klasyka i prostota zawsze będzie czymś na plus :) ale akurat ta nowość, nie jest jakaś rażąca w oczy, nie ujmuje wygody i praktyczności :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 17 Maj 2010r. 15:54  
Dla mnie super! Lubie u facetów taki styl!

~Anonimowy
ff
Wysłany: 17 Maj 2010r. 16:02  
Jak dla mnie też będzie. ;)

~Nina
ff
Wysłany: 17 Maj 2010r. 17:49  
Mi się buty zaproponowane przez Ciebie hexen nie podobają w połączeniu z jeansami... Do mnie jakoś taki styl nie przemawia. Ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 24 Maj 2010r. 22:10  
Nina, a jaki przemawia? Chętnie wykorzystam jakieś podpowiedzi, jak i podpowiem innym ;)

NawigacjaStart » Forum » ZAKUPY, ZDROWIE, URODA... » Moda »