Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » ZAKUPY, ZDROWIE, URODA... » Uroda »
Kobietki jak poprawiacie urodę? Jakie zabiegi stosujecie?,
~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 23 Marz 2010r. 16:09  
Jestem osobą, która stara się dbać o swój wygląd. Wczesniej w domowym zaciszu stosowałam zabiegi, ale moja skóra wymagała tego aby się udać na profesjonalny zabieg do salonu. Byłam w salonie Day Spa "Adelle" zrobić sobie piling kawitacyjny, wybrałam go przypadkowo ale jestem mile zaskoczona efektem, ceną i obsługą.
A Wy jakie zabiegi stosujecie?

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 01:57  
up up :)

Skorzystam z tego że koleżanka założyła wątek i zapytam, czy któraś z forumowiczek była może na zabiegu mikrodermabrazji? Albo na jakichś innych specjalistycznych peelingach żeby pozbyć się zmarszczek/trądziku/zaskórników/przebarwień/etc ??? Pomaga to coś rzeczywiście?

~Anonimowy
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 12:51  
moja koleżanka chce sobie właśnie zrobić ten zabieg, bo ma brzydkie blizny po trądziku... do takiego zabiegu, trzeba mieć wyleczoną cerę, więc niestety to ją dyskwalifikuje... ponoć ten zabieg faktycznie wygładza cerę, sprawia, że wszelkie mankamenty stają się mniej widoczne... dużo kosztuje, ale pewnie jest wart swojej ceny.

~Anonimowy
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 13:08  
wtrącę się :D

a jak sobie radzicie z usuwaniem niepotrzebnych włosków? ;] chodzi o skuteczność ;)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 15:26  
CYTAT ("negatio")
moja koleżanka chce sobie właśnie zrobić ten zabieg, bo ma brzydkie blizny po trądziku... do takiego zabiegu, trzeba mieć wyleczoną cerę, więc niestety to ją dyskwalifikuje... ponoć ten zabieg faktycznie wygładza cerę, sprawia, że wszelkie mankamenty stają się mniej widoczne... dużo kosztuje, ale pewnie jest wart swojej ceny.

Nie, nie trzeba mieć wyleczonej cery! Wystarczy jak się nie ma takich ropnych krostek, bo wtedy się rozniesie, przynajmniej tak słyszałam. Tak czy siak chciałabym się dowiedzieć z pierwszej ręki czy rzeczywiście cera jest po tym łądniejsza, bo sama nie wiem czy się zdecydować

CYTAT ("nst")
wtrącę się :D

a jak sobie radzicie z usuwaniem niepotrzebnych włosków? ;] chodzi o skuteczność ;)

No najlepiej laserowo, kilka zabiegów i kłopot z głowy. :) Tylko trochę drogo...

~asia
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 23:10  
CYTAT ("madzia666")

No najlepiej laserowo, kilka zabiegów i kłopot z głowy. :) Tylko trochę drogo...

zawsze można jeszcze woskiem :)

co do zabiegów to nie potrzebuję :P

~Anonimowy
ff
Wysłany: 4 Kwie 2010r. 00:57  
Ale woskiem po pierwsze strasznie boli, a po drugie są miejsca zbyt wrażliwe na wosk (niestety)

~asia
ff
Wysłany: 4 Kwie 2010r. 09:23  
CYTAT ("madzia666")
Ale woskiem po pierwsze strasznie boli, a po drugie są miejsca zbyt wrażliwe na wosk (niestety)

da się wszystko :) z czasem się juz nawet nie czuje bólu ;) mam znajome co nawet bikini woskiem robią i nie narzekkają

~Anonimowy
ff
Wysłany: 4 Kwie 2010r. 14:01  
u mnie to różnie... :P niektóre miejsca traktuję woskiem, inne kremem do depilacji, a inne znowu golarką :) albo wodą utlenioną :)))

NawigacjaStart » Forum » ZAKUPY, ZDROWIE, URODA... » Uroda »