Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » dddddd » Politechnika Rzeszowska »
« 1 2
Budownictwo - Politechnika Rzeszowska ....,
~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 23:46  
aha dzięki za szybka odpowiedz:) im coraz bliżej do matury tym bardziej mnie nachodzą myśli gdzie tu iść jak się nie dostane... z rozszerzonych zdaje tylko matematykę i to nie wiem czy zdam:( a z tego co wyczytałem to jest, że rozszerzone przedmioty 2x to do tego jeszcze ta podstawowa będzie mi się do tego wyniku doliczała? bo z tego co próbuje to z podstawowej bym miał więcej jak z rozszerzonej tak mniej więcej

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 14 Kwie 2010r. 09:26  
mogłeś sobie przekalkulować co bardziej Ci się opłaca. u mnie np. język angielski był x1,5 (rozszerzony), dlatego też zdawałam podstawowy, bo wiedziałam, że będę mieć ponad 90%, z ustnych i tak się nie opłaca, bo nie biorą pod uwagę ;P z matematyki też zdawałam poziom podstawowy, ale z tego względu, że przez 3 lata byłam na humanie i wiedziałam, że w ostatniej chwili nie nadrobię aż tylu zaległości z matmy :P więc na podstawowej naprawdę czułam się spokojniej. na logistykę miałam do wyboru historia/geografia i już geografię wybrałam rozszerzoną (x2).
jak przyszłam w październiku na studia, to okazało się, że wszyscy zdawali każdy przedmiot na "podstawie", a matematykę zdawałam jedna z nielicznych :P a też inżynierski, dość techniczny kierunek :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 15:00  
CYTAT ("Matanoia")
Jak moja profesorka od Niemieckiego mawia : " Na pierwszym roku trzeba się uczyć cały czas a w dalszych latach dopiero zaczyna się studiowanie" ;)

Mam nadzieje, że to prawda bo dają popalic ;/

~Anonimowy
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 22:02  
no to w moim przypadku nauczycielka się pomyliła :P na pierwszym roku był luzik na drugim zaczął się hardcore :zly: :shock:

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 01:22  
ja chciałbym się przenieść z AGH na PRz po I roku ewentualnie na II stopień (z budownictwa oczyiście na budownictwo :) ). jak wygladalaby sytuacja i czy w ogóle da rade sie przenieśc po pierwszym roku na prz?

~Anonimowy
ff
Wysłany: 16 Kwie 2011r. 09:36  
Z samym przeniesieniem nie powinny być raczej problemy.
Schodki się pojawią w momencie gdybyś musiał nadrabiać różnice programowe.

No tak i jeszcze rekrutacja, bo nie wiem ile osób jest i czy znalazło by się jeszcze miejsce, ale to to już można samemu dopytać

Artykuły:
0

ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 09:40  
Ja jestem bardzo zadowolona ze studiów i poziomu na uczania na Politechnice Rzeszowskiej.
Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 25 Lis 2015r. 14:53  
mam dok?adnie takie samo zdanie. A mo?e si? pochwalicie na którym jeste?cie roku??
-----------------------------------------------------------------
http://blajan.pl

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:00  
2 rok, cze?? pozdrawiam
----------------------------
http://decoatelier.pl

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 13:25  
Ja jestem z pierwszego roku budownictwa :)

Prywatna wiadomość 

« 1 2

NawigacjaStart » Forum » dddddd » Politechnika Rzeszowska »