Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Osiedla »
« 1 2 3
Najlepsze osiedle w Rzeszowie to?,
~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 16:23  
CYTAT ("VArgullo")
[quote="nightingale"]Choć nie mieszkam na Zalesiu to właśnie na nie zagłosowałem. Mam tam dużo znajomych i ogólnie słyszę same pozytywne rzeczy na temat tego osiedla.
mhm to chyba dla tego że to podobno jest jedna z bogatszych dzielnic Rzeszowa.
Przynajmniej ja tak słyszałem.[/quote]
Nie orientuję się kto jest bogaty, ale moi koledzy wcale nie należą do grona bogatych ludzi. Normalna rodzina.
PS. Gdzieś na komputerze miałem jeszcze zdjęcie z zalesia jak jakaś pani prowadziła krowę na łańcuchu przez główną ulicę :lol:

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 12 Paź 2009r. 17:20  
CYTAT ("nightingale")
[quote="VArgullo"][quote="nightingale"]Choć nie mieszkam na Zalesiu to właśnie na nie zagłosowałem. Mam tam dużo znajomych i ogólnie słyszę same pozytywne rzeczy na temat tego osiedla.
mhm to chyba dla tego że to podobno jest jedna z bogatszych dzielnic Rzeszowa.
Przynajmniej ja tak słyszałem.[/quote]
Nie orientuję się kto jest bogaty, ale moi koledzy wcale nie należą do grona bogatych ludzi. Normalna rodzina.
PS. Gdzieś na komputerze miałem jeszcze zdjęcie z zalesia jak jakaś pani prowadziła krowę na łańcuchu przez główną ulicę :lol:[/quote]O takich akcjach też słyszałem :D

~Anonimowy
ff
Wysłany: 5 Gru 2009r. 17:45  
Jak dla mnie osiedle Kotuli, chciałabym tam mieszkać.

« 1 2 3

NawigacjaStart » Forum » MIASTO RZESZÓW » Osiedla »