Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » EDUKACJA » Żłobki i Przedszkola »
Monitoring w przedszkolu?,
Artykuły:
0
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 11:41  
Jedna z mam na zebraniu w przedszkolu zaproponowała, żeby placówka została obięta programem "Bezpieczny brzdąc - Spokojny rodzic". Po zainstalowaniu monitoringu, każdy rodzić może sobie wykupić dostęp online. Nie jest to jakiś duży koszt, bo ok. 35 zł miesięcznie, a człowiek przynajmniej wie, że może zobaczyć co się dzieje w przedszkolu w każdym momencie. Jakbyście chcieli poczytac więcej odsyłam do strony http://internetowe-przedszkole.pl

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Ja już swoje zdanie mam, ale chciałam poznać zdanie innych ludzi na ten temat? Zwłaszcza rodziców.

Prywatna wiadomość 

~~Ola
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 10 Wrz 2013r. 11:06  
W sumie pomysł niegłupi. Jak ktoś chce podglądać co się dzieje to kupuje dostęp i jest ok.

~~justyna
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 11:48  
generalnie pomysł fajny, pytanie tylko czy przedszkola będą chciwły w to wejść?

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:06  
Hej, orientujecie si? czy w tym przedszkolu http://www.przedszkolefantazjarzeszow.pl/ b?dzie montowany monitoring ? Z góry dzi?kuj? za informacj? :)

Prywatna wiadomość 

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 18 Paź 2014r. 23:30  
Pomys? ma i zalety i wady - jak wszystko. Ja nie jestem fanem tego ci?g?ego monitorowania naszego ?ycia. teraz nagrywani jeste?my ju? dos?ownie wsz?dzie. Z drugiej strony czego si? nie robi dla dzieci...

Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » EDUKACJA » Żłobki i Przedszkola »