Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT - HYDE PARK » Pogaduszki »
Jakie dodatki bo beżowej łazienki?,
Artykuły:
0
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 21:06  
Witam. Jestem bardzo zadowolona z mojej lazienki, bardzo dlugo trwało zanim się zdecydowaliśmy na konkretną aranżację. Na początku miala być niebieska (męża ulubiony kolor) ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na te płytki łazienkowe z Paradyża:
Obrazek
Myślę, że dzięki cieplemu kolorowi i jasnym barwom wydaje się że to bardzo duże pomieszczenie, choć w rzeczywistości wcale tak nie jest. Jak Wam się podoba? Nie wiem tylko jakie dodatki dobrać, czerwonego nie lubię, więc z góry odpada. Jakieś sugestie?

Prywatna wiadomość 

~~ledus
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 16:54  
je?li nie wiesz gdzie dokupi? w korzystnej cenie materia?y do remontu ?azienki, a tak?e niektóre drobne urz?dzenia, koniecznie sprawd? ten sklep internetowy, maj? naprawd? ró?norodny towar http://www.ebmia.pl/narzedzia-c-1805.html

Artykuły:
0
ff
Wysłany: 12 Gru 2014r. 17:30  
Mi sie marzy taka lazienka - zamiast plytek chce ta sciane dekoracyjna z voxu Obrazek

Prywatna wiadomość 

~~gretta
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 23:13  
Do be?owego b?d? pasowa? czerwone dodatki. Ja wczoraj by?am w Leroy Merlin i tam widzia?am takie cudo:
Obrazek
polecam, mo?na nawet online kupi?: http://www.leroymerlin.pl/akcesoria-lazienkowe/dozowniki-mydelniczki-dystrybutory/zestawy-akcesoriow-stawianych,a2146,iv2,ps3442.html

~~kociara
ff
Wysłany: 28 Luty 2015r. 17:58  
Ciekawa ta propozycja z voxu, nie wiedzialam ze jest cos takiego.Estetycznie wyglada, lubie motywy kwiatowe.

~~alicja
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 08:55  
Inne wzory tez sa.Na kwiaty zdecydowalismy sie do lazienki, a w kuchni mamy te? panele Motivo ale biale , bez tego motywu. Fajnie,ze nie trzeba ich konserwowac, swietnie znosza dzialanie wody.

~~Iza
ff
Wysłany: 2 Lip 2015r. 13:24  
Nie wiedzialam,?e Vox ma w ofercie sciany, zawsze mi sie ten sklep kojarzyl z drzwiami i podlogami.

~~iii
ff
Wysłany: 5 Sie 2015r. 15:03  
Vox ma nawet dywany i to fajne bo takie co nie przyciagaja kurzu

NawigacjaStart » Forum » OTACZAJĄCY NAS ŚWIAT - HYDE PARK » Pogaduszki »