Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » EDUKACJA » Szkoły ponadgimnazjalne »
« 1 2
Które LO najlepsze?,
~cOy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 13 Kwie 2009r. 13:52  
CYTAT ("zxcv91")
Najlepsze LO w Rzeszowie - VIII LO
Wysoki poziom, życzliwi i otwarci nauczyciele, bardzo dobre wyniki na maturze i olimpiadach. Lekcje najpóźniej można skończyć o 15.00 :!:
Przyjazna atmosfera w odróżnieniu od innych liceów uznawanych za dobre. Dodatkowo szkoła posiada boisko piłkarskie z sztuczną murawą oraz boisko do gry w siatkówkę plażową.

A oto stronka szkoły www.8lo.rzeszow.pl

ile ci płacą za rozsyłanie takiego spamu?
co do wysokiego poziomu to śmieszysz ;ddd
brali tam każdego, nawet z minimalną ilością punktów.
lekcje może i można o 15 skończyć skoro nikt tam nie chce iść :)
a co do przyjaznej atmosfery to nie byłbym taki pewien.

poza tym niektórzy głupio głosują w tych sondach. nie patrzą na szkołę i to co się w niej tak naprawdę dizeje (nauczyciele itd.), a jedynie na to, że tam chodzili i mieli 4,5 g robiąc.

~Anonimowy
Warning: mysql_query() expects parameter 1 to be string, resource given in /home/stalowem/resmiasto.pl/pub/forum/kernel/posty/pokaz_posty.php on line 175
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 07:13  
cOy, Widzę chłopczyku, że zazdrość cię zżera, że musisz się męczyć w swoim marnym liceum a nie chodzisz do VIII, nie masz zadnego pojecia o tej szkole a smiesz wydawac opinie, jestes żałosny.

Nie ilość pkt uczniów świadczy o szkole ale poziom nauczania i zdawalność matury a w VIII LO jest to na wysokim poziomie.

Prawda jest taka, że śmieszny to jesteś ty i twoja szkoła - VI Lo, gdzie po odwołaniu można dostać się z kazda liczbą pkt, a jest to szkoła o dużej liczbie uczniów wiec rozne typy tam chodza ( wiem to od znajomych )

Pewnie nie chcieli cie w VIII i się teraz mscisz

~Anonimowy
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 11:22  
CYTAT ("zxcv91")
Pewnie nie chcieli cie w VIII i się teraz mscisz

Toż to cała moja historia...
Tak bardzo chciałem iść do VIII LO ale mnie nie przyjeli... TERAZ ICH ZNISZCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:
BIKOZ AJM IWUL !!!!!! MUAHAHAHAHAHAHAH

~cOy
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 11:27  
zxcv91, widzę chłopczyku, że masz klapki na oczach i widzisz tylko swoje VIII LO :)
Dla uświadomienia Ci pewnego faktu - kolega chciał iść ze mną do klasy i nie dostał się po odwołaniu do VI LO. Poszedł do VIII LO - przyjeli go bez problemu. Poza tym taka opinia o VIII LO nie tylko mi jest znana.

No cóż... :-?

Poza tym ja nie mówię, że VI LO nie ma wad :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 12:00  
Pisałem już, ze liczba pkt uczniow nie decyduje o poziomie tylko wyniki na maturze

~cOy
ff
Wysłany: 14 Kwie 2009r. 13:00  
CYTAT ("zxcv91")
Pisałem już, ze liczba pkt uczniow nie decyduje o poziomie tylko wyniki na maturze

Oczywiście, najlepszą szkołą jest ta, która przyjmuje gorszą młodzież, a ma bardzo dobre wyniki na maturze. Pragnę Ci tylko przypomnieć, że to Ty nawiązałeś do tego, że w VI LO przyjmują każdego po odwołaniu :)

Co do wyników maturalnych (kiedyś podawali w jakiejś gazecie) - VIII LO nie jest w pierwszej trójce. :->

~misiula16
ff
Wysłany: 20 Maj 2009r. 18:11  
mógł by mi ktoś powiedziec jak jest na prawde w VIII bo mam zamiar tam isc.... ale dużo słyszałam ze tak chodzą same świry itp... szkoła jest zamykana ... i nie wiem czy to prawda :((( :cry: pomóżcie :) <tylko szczerze> :-? :-?

~Anonimowy
ff
Wysłany: 23 Maj 2009r. 20:49  
szkoła zamykana :?: zamkniete sa tylko drzwi dla uczniow od 9.45 do 12.25 zeby nie wchodzili do szkoły intruzi

chodzę tam i nie zauważyłem zadnych swirow no chyba ze w sensie pozytywnym :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 25 Maj 2009r. 00:08  
Ja kończyłam IV LO i jestem zadowolona i to bardzo. Ale jesli ktoś się nie lubi uczyć to niech sobie daruje.

~misiula16
ff
Wysłany: 29 Maj 2009r. 13:38  
a możesz mi powiedzieć jacy są nauczyciele w VI ??? i z jakiego przedmiotu są najbardziej wymagający???? :)

~Anonimowy
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 16:28  
A ja mam takie pytanie, troszkę niezwiązane z tematem: Czy jest możliwa zmiana szkoły średniej już w czasie trwania zaawansowanej nauki, tj. 2 albo 3 rok?

I co jest brane pod uwagę: wyniki końcoworoczne z poprzedniej klasy(pierwszej) czy wyniki testu gimnazjalnego+ oceny z 3 klasy gimnazjum???

Bardzo proszę o odpowiedź, to ważne!

~Anonimowy
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 18:23  
madzia666, brane będzie pod uwagę gdzie chodziłaś do szkoły, na jaki profil, jakie tam miałaś oceny, zachowanie. Pewnie, że jest możliwe, ale to nie najlepszy pomysł, żeby zmieniać szkołę przed maturą (przynajmniej według mnie).

#temat
Wybrałem VI LO, bo tam uczęszczam, ale szczerze mówiąc nie jest ono idealne.

« 1 2

NawigacjaStart » Forum » EDUKACJA » Szkoły ponadgimnazjalne »