Zaloguj się !

Lebioda ze złotem, Sudoł ze srebrem

Po raz kolejny tereny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Stalowej Woli były areną zawodów w biegach przełajowych. Po trasach prowadzących po bocznych boiskach i wokół nich rozgrywano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (rocznik 1999-2000) a także Grand Prix Katolickiego Klubu Sportowego Victoria Stalowa Wola.

W MMM startowali lekkoatleci z klubów małopolskich i podkarpackich. W biegu młodziczek na dystansie 1500 m pierwsza była Julia Kudlińska z Cracovii 1906, druga Barbara Filo z Kłosa Olkusz, a trzecia Kinga Widlińska ze Stali Mielec. Ta ostatnia wyprzedziła na ostatnich 200 metrach Agnieszkę Dybkę z Victorii.

W rywalizacji młodzików, w biegu na 2000 m tytuł mistrzowski wywalczył Szymon Zięba z klubu Tiki-Taka Kolbuszowa, drugi był Krystian Mleczko z MLUKS Tarnów, a trzeci Kamil Wichary z IKS Olkusz. Podobnie, jak u dziewcząt, także w tym biegu, miejsce czwarte przypadło zawodnikowi Victorii Stalowa Wola - był nim Kacper Klimek.

W rywalizacji młodziczek na dystansie 2,5 km złoty medal zdobyła Karolina Kwapisz (IKS Olkusz), a srebrny Agnieszka Sudoł ze Sparty Stalowa Wola. Trzecia była Aleksandra Szewczyk z LUKS Burza Rogi.

W biegu młodzików na dystansie 3000 m świetnie spisał się Stanisław Lebioda z Victorii, który wyprzedził Dariusza Nowakowskiego z Tarnowa i Macieja Bielskiego z AZS AWF Kraków.

W biegach Grand Prix Victorii zwyciężyli: Nadia Kroker z Victorii i Mateusz Wójcik z Tarnowa (rocznik 2001), Aleksandra Kuczyńska z KU AZS PWSZ Tarnów i Krzysztof Noworyta z Victorii Stalowa Wola (rocznik 2002), Aleksandra Marcjan i Mateusz Pawłowski – obydwoje z Victorii (rocznik 2003), Agata Madej i Dominik Płocica – obydwoje z Victorii (rocznik 2004), Anna Sabat ze Sparty i Marcin Kurkiewicz z Victorii (roczniki 1996 i starsi) oraz Angelika Sarna z Victorii i Adam Majerski z Budowlanych Nowy Sącz (rocznik 1997/98).pp
StaloweMiasto.pl |  6  Kwi  2014 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.