Zaloguj się !

Głosujmy na naszych!

Zespół Orange The Juice ze Stalowej Woli jest krok od występu na XII Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty, które odbędzie się we Wrocławiu. Żeby stanąć przed jury w szóstce najlepszych w Polsce na razie brakuje im zaledwie 50 głosów. A każdy oddany przez Was głos daje szansę na wygranie wejściówki na festiwal.

Są już tak bliskoZespół przeszedł już wstępne kwalifikacje. Są po pierwszym etapie, w którym wyłoniono 20 najlepszych wykonawców z całej Polski. Teraz, do jutra, to internauci będą wybierali, tego, kto mógłby dla nich zagrać. Pierwsza szóstka, 14 czerwca, wystąpi prze jury w warszawskim klubie „Chwila”. Oceniać ich będą Radosław Drabik, dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, muzyk i producent Agim Dżeljilji, mistrz gitary Marek Raduli, producent i kompozytor Wojtek Olszak oraz Jarek Szubrycht, redaktor naczelny portalu T-Mobile Music.[/p]Jury wybierze najlepszych

Z wybranej szóstki zespół jury wybierze pierwszą trójkę. I to oni między 19 a 29 lipca wystąpią na festiwalu „Nowe Horyzonty”. Póki co zespół uplasował się na 9 miejscu z 26 głosami. Żeby znaleźć się wśród zwycięzców brakuje im 50 głosów.

Można wygrać 10 podwójnych wejściówek

Każdy kto weźmie udział w głosowaniu ma szansę dostać się na festiwal za darmo, bo do wygrania są wejściówki. Do wzięcia jest aż 10 podwójnych zaproszeń. A na festiwalu będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak CocoRosie, czy Cool Kids of Death. Głosować można tutaj: http://www.t-mob(...)a,1.html . Poza tym do obejrzenia będzie wiele niezwykłych filmów. Bo Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty to festiwal filmów wykraczających poza granice konwencjonalnego kina.

StaloweMiasto.pl |  9  Cze  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.