Zaloguj się !

Sprzedawał podrobioną odzież

Zabezpieczona...

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który oferował do sprzedaży podrobioną odzież. Były to koszuli oznaczone zastrzeżonymi znakami towarowymi różnych firm. 27-latek posiadał przy sobie 63 koszulki opatrzone fałszywym logiem znanych światowych marek. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą uzyskali informację o próbie sprzedaży na jednym z rzeszowskich bazarów podrobionych wyrobów odzieżowych. Młody mężczyzna usiłował sprzedawać je przypadkowym przechodniom. Policjanci ustalili rysopis tej osoby i wkrótce w wyniku podjętych czynności zatrzymali podejrzewanego.

Okazał się nim 27-letni obywatel Rumunii. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie 63 koszulki, oznaczone podrobionymi znakami towarowymi. Odzież nie posiadała oznaczeń charakterystycznych dla oryginalnych produktów. Niektóre z zatrzymanych koszulek oznaczone była dwoma podrobionymi znakami różnych znanych firm odzieżowych. Nie było wątpliwości, że są one podrobione. Mężczyzna oferował je po bardzo niskich cenach. Przesłuchany przyznał się do stawianych zarzutów i dobrowolnie poddał się karze.

Za usiłowanie wprowadzenia do obrotu handlowego produktów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  29  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.