Zaloguj się !

Utrudnienia w ruchu na ulicy Piłsudskiego w Rzeszowie

Zdjęcie: archiwum...

W związku z pracami przy budowie kładki dla pieszych na ul. Piłsudskiego w nocy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę czasowo zostanie zamknięty odcinek tej drogi od Ronda Dmowskiego do ulicy Asnyka. Wstrzymanie ruchu związane będzie z montażem konstrukcji stalowej kładki.

Infromujemy, że w związku z pracami budowlanymi przy Alei Piłsudskiego, w nocy 25/26 maja (piątek) i 26/27 maja (sobota) w godzinach od 22. do 6, zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego Aleja Piłsudskiego. Wyłączenie dla ruchu nastąpi na odcinku od Ronda Dmowskiego do ulicy Asnyka.

Apelujemy do kierowców przejeżdżających przez Rzeszów z zachodu na wschód od Krakowa do Przemyśla i w kierunku odwrotnym o wybieranie tras alternatywnych. Kierujący mogą ominąć remontowaną ul. Piłsudskiego korzystając z obwodnicy przebiegającej Alejami Witosa, Batalionów Chłopskich, Powstańców Warszawy i dalej Rejtana lub Armii Krajowej w kierunku do ulicy Lwowskiej.

Alternatywą dla kierujących samochodami osobowymi może być objazd Alejami Gen. Okulickiego i Wyzwolenia, dalej ulicami gen Maczka, Ciepłowniczą, Rzecha, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego do Ronda Pobitno.

Również kierujący jadący w stronę centrum miasta w rejon remontowanej ulicy Piłsudskiego proszeni są o wybranie w miarę możliwości ulic omijających remontowany odcinek. Podczas zamykania przedmiotowego odcinka ulicy Piłsudskiego ruchem doraźnie kierować będą policjanci rzeszowskiej drogówki.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  28  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.