Zaloguj się !

Przewozili narkotyki ukryte w specjalnym schowku

Przeszukanie...

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn. Podczas kontroli samochodu, którym podróżowali funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie niedozwolonych środków odurzających grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o dwóch mieszkańcach Rzeszowa posiadających narkotyki. Jak ustalili funkcjonariusze podczas naprawy samochodu należącego do jednego z mężczyzn mieli oni przygotować w pojeździe specjalny schowek do ukrycia narkotyków.

W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że 22 maja wieczorem mężczyźni wyjechali samochodem po zakup narkotyków. Funkcjonariusze obserwowali trasę, którą mieli wracać. Około godz. 21:50 zauważyli opla vectrę jadącego w kierunku Rzeszowa. Kierowca samochodu jechał nerwowo i szybko. W Krasnem z pomocą policjantów z wydziału ruchu drogowego samochód został zatrzymany. Kierującym okazał się 30-letni mężczyzna, pasażerem zaś 19-latek. Obydwaj to mieszkańcy Rzeszowa.

Policjanci przeszukali samochód. W obudowie głośnika w przednich drzwiach znaleźli ukryte narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a ponieważ istniało prawdopodobieństwo, że w pojeździe ukrytych może być więcej narkotyków zabezpieczony został również samochód. Przeprowadzone już w komendzie badanie znalezionego suszu roślinnego potwierdziło, że jest to marihuana.

Następnego dnia z pomocą policyjnego psa wyszkolonego do wykrywania narkotyków funkcjonariusze przeszukali zabezpieczony samochód. Znaleźli elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków ze śladami marihuany. Podczas przesłuchania 19-latek przyznał się do winy i usłyszał zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  28  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.