Zaloguj się !

Klucze wracają do Prezydenta

Czwartek był wyjątkowy dla fanów rocka. Na juwenaliowej scenie zagrał zespół Ira. Mimo, że jest on obecny w polskiej muzyce od ponad dwudziestu lat jego popularność nie słabnie. Większość osób obecnych w miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej znało teksty ich piosenek na pamięć. Ze sceny płynęły bowiem największe hity takie jak „Ona jest ze snu” czy „Wiara”.

Serca rzeszowian zespół zaskarbił sobie wykonując utwór autorstwa Tadeusza Nalepy w całkowicie nowej aranżacji. Była to piosenka „Oni zaraz przyjdą tu”, którą zaśpiewał Piotr „Świeżak” Konca, na co dzień grający na gitarze.

Po blisko dwugodzinnym koncertowaniu wokalista grupy Artur Gadowski zachęcał publiczność do wspólnego skandowania prostego słowa „hej”. Sam dał popis siły swego gardła gdy wykrzyczał wspomniane słowo aż sto razy.

Dodatkową atrakcją przez cały czas trwania Juwenaliów była możliwość oddania skoku na bungiee. Chętnych było tak wielu, że aby skoczyć trzeba było stać w kolejce około sześć godzin. Śmiałków zdecydowanie przyciągał fakt, że skoczyć można było bezpłatnie. Bungiee to tylko jedna z części „Miasteczka Adrenaliny”, które oferowało jeszcze nurkowanie i gokarty. Na zakończenie studenckiego święta, w piątkowy wieczór wystąpił zespół T.Love, po którym niebo nad aleją Powstańców Warszawy rozświetliły fajerwerki.

StaloweMiasto.pl |  26  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.