Zaloguj się !

Juwenalia po raz drugi

Dziś rozpoczęły się Juwenalia Politechniki Rzeszowskiej i potrwają do soboty. Pogada zdecydowanie bardziej dopisała studentom dzisiaj niż tydzień temu. W korowodzie ulicami miasta przeszły setki przebranych osób. Pomysłów na strój jak zwykle nie brakowało. Od klasycznych policjantów, żołnierzy, rzymian czy powtarzających się co roku smurfów, po postacie z kreskówki „Flinstonowie” czy Hannibala Lectera z „Milczenia owiec”

Na rynku młodych ludzi powitał Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Życzył pięknej pogody i dużo, dużo miłości. Zanim przekazał klucze do miasta wypił ze studentami łyk piwa, czym wzbudził niemały entuzjazm wśród świętujących. Zapowiedział też, że wszelkie skargi na hałas i pijanych studentów płynące od mieszkańców Rzeszowa będzie przekazywał do organizatorów imprezy, bo on na kilka dni przekazuje klucze do miasta.

Dzisiaj w miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej będzie można posłuchać takich zespołów jak Abradab czy Happysad. Jutro gwiazdą wieczoru będzie Ira, w piątkowy wieczór bawić wszystkich będzie T.Love.

StaloweMiasto.pl |  23  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.