Zaloguj się !

Stały punkt kontroli autokarów wycieczkowych

Zdjęcie: archiwum...

Jak co roku, maj i czerwiec są miesiącami, w których większość rzeszowskich szkół organizuje wycieczki autokarowe dla swoich uczniów. W trosce o ich bezpieczeństwo policjanci z wydziału ruchu drogowego, wspólnie z przedstawicielami Inspekcji Transportu Drogowego, zorganizowali stały punkt kontroli autokarów wyjeżdżających ze szkolnymi wycieczki.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wycieczek policjanci z wydziału ruchu drogowego, wspólnie z przedstawicielami Inspekcji Transportu Drogowego, zorganizowali stały punkt kontroli autokarów. Od 14 maja do końca roku szkolnego, czyli 29 czerwca, będzie możliwe sprawne i szybkie skontrolowanie stanu technicznego i prawidłowego wyposażenia autokarów przed ich wyjazdem w trasę. W każdy dzień, z wyjątkiem sobót i niedziel, w godzinach od 6.00 do 8.00, na miejskim parkingu przy Hali Podpromie, policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy, wspólnie z przedstawicielami Inspekcji Transportu Drogowego, będą kontrolowali autokary podstawiane przez organizatorów wycieczek.

Poza godzinami funkcjonowania punktu oraz w soboty i niedziele, takie same kontrole realizowane będą na miejscach zbiórek uczestników wyjazdu po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu oraz uzgodnieniu terminu i godziny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie - nr telefonu (17) 858-3312,

lub z dyżurnym Inspekcji Transportu Drogowego - telefon (17) 850-4671.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  19  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.