Zaloguj się !

Casting do Top Model w Rzeszowie

Paulina Papierska oraz Olga Kaczyńska to zwyciężczynie poprzednich edycji programu Top Model. Zostań Modelką. Tym razem szansę na błyskotliwą karierę w świcie mody będą miały dziewczyny z Podkarpacia.

26 maja w Millenium Hall przy ulicy Kopisty 1 w Rzeszowie odbędzie się casting do trzeciej edycji Top Model. Od kandydatek na modelki wymaga się by mieściły się w przedziale wiekowym od 18 do 27 lat, miałby minimum 170 cm wzrostu i posiadały polskie obywatelstwo. Co ważne przez cały czas trwania programu dziewczyny muszą mieścić się w podanym przedziale wiekowym.

Podczas przesłuchań obecni będą jurorzy programu Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz czwarty juror, który długo był utrzymywany w tajemnicy. Na oficjalnej stronie internetowej programu można przeczytać, że Karolinę Korwin Piotrkowską zastąpi Katarzyna Sokołowska, choreograf i reżyser pokazów mody. Osoba na co dzień zajmująca się modelingiem może mieć duże wymagania w stosunku do początkujących modelek.

Wszystkie dziewczyny, które chcą się sprawdzić i poddać ocenie swoją urodę będą mogły to zrobić w sobotę 26 maja między godziną 10.00 a 20.00. W poprzedniej edycji programu wzięła udział dziewczyna z okolic Rzeszowa – Gabriela Pacholarz. Miejmy nadzieję, że tym razem będziemy mogli oglądać więcej znajomych twarzy.

StaloweMiasto.pl |  17  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.