Zaloguj się !

Przyszły sezon w Asseco Resovii

Po tym jak w kwietniu Asseco Resovia została mistrzem Polski w siatkówce zainteresowanie rzeszowskich kibiców tą dyscypliną sportu znacząco wzrosło. W związku z dużą popularnością każdego z meczy rozgrywanych przez drużynę Resovii trudno jest zdobyć na nie bilet. Wiele osób już teraz jest zainteresowanych kupnem karnetów na nadchodzący sezon. Postanowiliśmy sprawdzić czy jest to możliwe.

Gyorgy Grozer i Adrian Gontariu opuścili zespół Asseco Resovii. Grozer zapewniał, że już żałuje swojej decyzji i postara się wrócić do Rzeszowa kiedy wygaśnie podpisany przez niego roczny kontrakt. Pewne jest, że przyszłym sezonie w na boisku Rzeszowie pojawią się natomiast Rafał Buszek grający do tej pory w drużynie „Fart Kielce”, Niemiec Jochen Schöps, który przeszedł z rosyjskiej Iskry Odińcowo oraz zawodnik serbskiego pochodzenia Nikola Kovačević - on zakończył swoją współpracę także z rosyjskim zespołem Gubernia Niżnyj Nowogrod.

Jak podaje serwis internetowy Strefa Siatkówki w kręgu zainteresowań Asseco Resovii są także Marcel Gromadowski z francuskiego Montpelier oraz Bartosz Janeczek z AZS Częstochowa.

Wszyscy, którzy chcą oglądać emocjonujące mecze z udziałem nowych zawodników będą mogli starać się o zakup karnetów w sierpniu. Dla tych, którzy byli posiadaczami karnetów już w tym sezonie zostanie uruchomiona przedsprzedaż prawdopodobnie od lipca. Na razie jednak nie wiadomo od kiedy dokładnie, ani gdzie będzie można kupić karnet.Wszystkich informacji trzeba szukać na bieżąco na stronie internetowej Asseco Resovii.

StaloweMiasto.pl |  17  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.