Zaloguj się !

Dni Kampusu Akademickiego Zalesie

We wtorkowy wieczór studenci z Uniwersytetu Rzeszowskiego bawili się na koncercie z okazji „Dni Kampusu Akademickiego Zalesie” , na którym zagrała gwiazda disco polo zespół Akcent. Mimo niezbyt dobrej pogody na koncercie bawiły się setki młodych ludzi.

Piknik w kampusie akademickim przy ulicy Ćwiklińskiej trwał przez cały dzień. Rozegrano podczas niego turniej piłki siatkowej oraz turniej streetball. Sportowcy wykazywali się podczas zawodów strongman i przy przeciąganiu liny.

Podobnie jak co roku na juwenaliach, także podczas Dni Zalesia był konkurs na najlepsze przebranie. Trud włożony w przygotowanie oryginalnego kostiumu opłacił się, bo zwycięzca konkursu przebrany za zombie wygrał laptopa. Męska cześć widowni natomiast mogła podziwiać wdzięki kandydatek startujących w wyborach Miss Zalesia. Impreza była dla studentów przedsmakiem tego co czeka ich za tydzień na juwenaliach.

W tym roku juwenalia zaplanowane są na 16,17 i 18 maja. Pierwszego dnia zagrają między innymi zespół Coma i kultowe już KSU. 17 maja, w czwartek publiczność będzie bawił zespół Big Cyc. Na zakończenie w piątek organizatorzy przewidzieli występy dwóch gwiazd polskiej sceny muzycznej, zespołu HEY i Kult.

Maj bez wątpienia będzie należał do studentów!


StaloweMiasto.pl |  9  Maja  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.