Zaloguj się !

POwiesili POsłów na drzewie

Na słupach ogłoszeniowych pojawiły plakaty NSZZ "Solidarność”, na których możemy zobaczyć twarze polityków z naszego regionu, którzy nie poparli wnioski w sprawie przeprowadzenia referendum.


Jedni zbierają podpisy, inni to mają gdzieś…

Od stycznia bieżącego roku przez kilka miesięcy Solidarność zbierała podpisy w dotyczącego referendum w sprawie zachowania wieku emerytalnego. Wystarczyło zebrać 500 tys. podpisów aby wniosek został przegłosowany przez parlamentarzystów. Tych Solidarność zebrała o wiele więcej, bo aż prawie 2 mln. Niestety nadaremnie, bo sejm nie wyraził zgody na to aby odbyło się referendum…


Taki mały samosąd czyli… POwiesić POsła na drzewie

W Rzeszowie, podobnie jak w innych miastach Polski wiszą twarze „winnych” polityków, którzy dostali się do sejmu z danego regionu. Można także zobaczyć plakat obrazujący to jaki los zgotowali politycy z koalicji PSL i PO obywatelom „Koalicyjny teatrzyk przedstawia sztuczkę pt. Zgniły kompromis w sprawie emerytur”.


Na Ukrainie już zaczęli, czyli Euro 2012 nie tylko pod znakiem piłki

Szef Solidarność Piotr Duda już kilka miesięcy temu zapowiedziała, że jeśli obywatele naszego kraju nie zostaną wysłuchani i nie będą mieć możliwości zdecydować czy chcą pracować do 67. roku życia, to zostaną zorganizowane protesty w czasie Euro. Duda mówił o tym także w Stalowej Woli podczas wizyty, która miała miejsce 20 stycznia br. Czy faktycznie będą protesty? Oficjalnie na ten temat się nie mówi, ale nieoficjalnie wiadomo, że 8 czerwca, czyli w dniu otwarcia Euro 2012 Solidarność planuje protesty w Warszawie.


Tymczasem w piątek 29 osób, w tym dziesięcioro dzieci zostało rannych w wyniku serii czterech wybuchów, do których doszło około południa w Dniepropietrowsku na wschodniej Ukrainie. Jedna osoba zginęła. To przed zbliżającymi się ważnymi wydarzeniami stawia w złym świetle Ukrainę. Niektórzy uważają, że ataki terrorystyczne mogą się tam zdarzyć wtedy, gdy przyjadą kibice na Euro 2012. U nas raczej nic nie grozi kibicom poza gigantycznymi korkami, blokadami ulic, barwnymi obrazkami maszerujących Polaków, których być może będzie można zamiast meczu pooglądać zza szyb autokarów i samochodów.

'
StaloweMiasto.pl |  29  Kwi  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.