Zaloguj się !

Utrudnienia w ruchu na ulicy Piłsudskiego

Policjanci...

W związku z pracami budowlanymi przy ulicy Piłsudskiego występują w tym rejonie utrudnienia w ruchu. Prowadzone są tam prace związane z budową kładki dla pieszych przebiegającą nad ulicą Piłsudskiego. Prace budowlane i związane z nimi utrudnienia mają potrwać do lipca. W godzinach największego nasilenia ruchu kierują nim policjanci wydziału ruchu drogowego.

W związku z pracami budowlanymi przy ulicy Piłsudskiego apelujemy do kierowców przejeżdżających przez Rzeszów o wybieranie tras alternatywnych. Kierujący mogą ominąć remontowaną ul. Piłsudskiego korzystając z obwodnicy przebiegającej Alejami Witosa, Batalionów Chłopskich, Powstańców Warszawy i dalej Rejtana lub Armii Krajowej w kierunku do ulicy Lwowskiej. Jadąc w kierunku Warszawy lub Lublina można wybrać objazd Alejami Gen. Okulickiego i Wyzwolenia. Również kierujący jadący w stronę centrum miasta w rejon remontowanej ulicy Piłsudskiego proszone są o wybranie w miarę możliwości ulic omijających remontowany odcinek.

W godzinach największego natężenia ruchu na ulicę Piłsudskiego będą kierowani policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy na skrzyżowaniach będą regulowali ruch samochodów i czuwali nad jego płynnością w celu rozładowania tworzących się korków.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  27  Kwi  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.