Zaloguj się !

Okradała dom, w którym sprzątała

Zdjęcie: archiwum...

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali kobietę podejrzewaną o okradanie domu, w którym pracowała jako sprzątaczka. Pod nieobecność domowników, przez dłuższy czas, kradła złotą biżuterię. Łupem kobiety padło mienie o łącznej wartości ponad 45 tysięcy złotych. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O kradzieży policjanci zostali powiadomieni przez właścicieli domu. Zorientowali się oni, że z mieszkania giną wartościowe przedmioty. Podejrzewali, że sprawczynią kradzieży była zatrudniona przez nich 25-letnia mieszkanka podrzeszowskiej miejscowości. Korzystając z nieobecności domowników, od lutego skradła biżuterię o wartości ponad 18 tysięcy złotych. Ukradła również pieniądze, aparat fotograficzny oraz inne przedmioty. Łączna suma strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na ponad 45 tys. złotych.

W niedzielę, kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. W wyniku podjętych działań pracujący nad sprawa policjanci komisariatu na Nowym Mieście odzyskali część skradzionej biżuterii, aparat fotograficzny oraz pieniądze w kwocie 8000 złotych. Podczas przesłuchania kobieta przyznała się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddała się karze.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  27  Kwi  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.