Zaloguj się !

Zaginione nastolatki z Jarosławia odnalezione w Rzeszowie

Zdjęcie: archiwum...

Wczoraj w nocy rzeszowscy policjanci poszukiwali dwóch zaginionych nastolatek, mieszkanek Jarosławia. W wyniku podjętych poszukiwań, 14 i 16-latka zostały odnalezione w poczekalni na dworcu kolejowym w Rzeszowie. Nastolatki odebrali z komendy rodzice.

Wczoraj, po godz. 21. policjanci otrzymali informację o poszukiwaniu dwóch nastolatek. Poszukiwane dziewczynki są mieszkankami Jarosławia. Ich zaginiecie zgłosili rodzice w miejscowej komendzie Policji. Nastolatki rano wyszły z domu do szkoły i do czasu zgłoszenia nie powróciły, ani nie nawiązały kontaktu z rodzicami.

Ponieważ istniały podejrzenia, że mogły przyjechać do Rzeszowa policjanci niezwłocznie podjęli poszukiwania zaginionych. Komunikat o zaginięciu i poszukiwaniu nastolatek został także przekazana do sąsiednich jednostek Policji. Na podstawie przekazanego rysopisy funkcjonariusze rozpoczęli sprawdzanie miejsc, w których mogły przebywać zaginione. Kontrolowano centra handlowe, hipermarkety, stacje benzynowe, kina, dworce.

Około godz. 1. w nocy policjanci z komisariatu śródmieście udali się w rejon dworca PKP, gdzie zauważono dwie dziewczyny odpowiadające rysopisom zaginionych. Nastolatki na widok policjantów próbowały uciekać. Zostały jednak ujęte w poczekali dworca PKP. Okazały się nimi 14 i 16-letnie mieszkanki Jarosławia. Policjanci przewieźli je do rzeszowskiej komendy, gdzie po dokładnym sprawdzeniu potwierdzili, że są to poszukiwane osoby.

Informacje o ich odnalezieniu została przekazana do komendy w Jarosławiu. Powiadomiono również rodziców nastolatek, którzy przyjechali do Rzeszowa po swoje córki.Źródło: KMP
StaloweMiasto.pl |  19  Kwi  2012 |  Średnia ocena: 0 [Zglos blad]


Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze

Strona: 1/1 Wyświetlaj po:

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.